Nazywam się Tomasz Piast-Szlubowski. Jestem nauczycielem języka angielskiego. Prowadzę działalność pedagogiczną od kilkunastu lat. W swojej
karierze miałem okazję uczyć osoby w szerokim spektrum wieku, umiejętności, zainteresowań, potrzeb i dyspozycyjności. Moimi uczniami są osoby uprawiające rozmaite zawody i
zajmujące różne stanowiska pracy. Podejmowane przeze mnie działania pedagogiczne przyjmują rozmaite formy instytucjonalne: nauka indywidualna lub w grupach, lekcje w szkole
masowej, zajęcia dodatkowe, kursy.
Na pytanie, co jest dzisiaj moim największym atutem, odpowiadam bez wahania: doświadczenie w nauczaniu!
Zapraszam wszystkich chętnych do nauki. :)