A jak Angielski Tomasz Piast

 

Nazywam się Tomasz Piast-Szlubowski. Jestem nauczycielem języka angielskiego. Prowadzę działalność pedagogiczną od kilkunastu lat. W swojej karierze miałem okazję uczyć osoby w szerokim spektrum wieku, umiejętności, zainteresowań, potrzeb i dyspozycyjności. Moimi uczniami są osoby uprawiające rozmaite zawody i zajmujące różne stanowiska pracy. Podejmowane przeze mnie działania pedagogiczne przyjmują rozmaite formy instytucjonalne: nauka indywidualna lub w grupach, lekcje w szkole masowej, zajęcia dodatkowe, kursy.

 

Na pytanie, co jest dzisiaj moim największym atutem, odpowiadam bez wahania: doświadczenie w nauczaniu!

 

Zapraszam wszystkich chętnych do nauki. :)